← Zpět na všechny články blogu

Konec května ve znamení internetových konferencí

  • Karel Dytrych
  • 26. 4. 2013
Konec května ve znamení internetových konferencí

Internet a Technologie 13

Zajímáte se o internetové technologie? Pak vás čeká nabitý květen! 20. – 21. května se můžete těšit na šestý ročník akce Internet a Technologie, kterou v Národní technické knihovně pořádá CZ.NIC.

Na programu budou panelové diskuse nejen o kybernetickém zákonu, IPv6 a prostor dostanou také registrátoři (INTERNET CZ, ACTIVE 24, ZONER software a WEDOS Internet) a přednášející z pořádající CZ.NIC a NIX.CZ.

Pokud se zajímáte o poskytování domén, bezpečnost na síti a podobná témata, neměli byste si Internet a Technologie nechat ujít.

Peering Day

Jestli jste větší fandové do peeringu a zajímají vás propojovací uzly, vyrazte jen o pár dní později na Peering Day. První nejen česká, ale také středoevropská konference o peeringu se koná na Letišti Václava Havla a pořádá ho NIX.CZ a jeho rakouští kolegové z VIX.at.

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Program bude ještě upřesněn, ale podle blogu NIC.CZ už se můžeme těšit na přednášky o „o peerování, o datacentrech, o routovacím démonu BIRD, o spolupráci mezi IXP, atd“ a promluví přednášející z RIPE NCC, EURO-IX a CZ.NIC.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: d4Ph4m2Erp

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište