Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

← Zpět na všechny články blogu

Krátké ohlednutí za rokem 2015

  • Karel Dytrych
  • 13. 1. 2016
Krátké ohlednutí za rokem 2015

Tento rok jsme se opravdu nenudili, spustili jsme přes 150 nových VPS. Vytvořili jsme novou platební bránu, či například vylepšili naše VPS centrum.

Oproti roku 2015 jsme se vyrostli skoro o 30%, částečně to bylo způsobené i redesignem (kterou vytvořila firma Webový-servis) microsite pouze pro VPS – https://vas-server.cz

Konečně jsme začali pracovat také na redesignu našeho hlavního webu, už si to zaslouží!

Samozřejmě jsme vylepšili i služby zákazníkům, kteří mají větší pohodlí v zákaznickém centrum. Nebo rychlejší a bezpečnější VPS. 

Image

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Novinky do roku 2016 u našich VPS

Ihned na začátku ledna se  nám podařilo integrovat certifikační službu od Lets Encrypt, která nabízí https certifikáty s platností na 3 měsíce úplně zdarma. Po uplynutí této doby certifikáty automatický obnoví svou platnost. Zapnutí je více než snadné, zvládnete ho v podstatě na 1 kliknutí. VPS centrum -> Nastavení domény -> zapnout ověření. Brzy bude tato volba i na našem hostingu.

Další novinkou tohoto roku je, že podporujeme PHP 7. Vaše weby tedy mohou fungovat daleko rychleji. 

Další velká změna našeho VPS centra spočívá v tom, že se nyní automaticky aktualizuje. Vy se tedy již o nic nemusíte starat a budete míst jistotu, že nepřijde o další technické novinky, které budeme do VPS centra integrovat.

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2018 Váš Hosting s.r.o.