← Zpět na všechny články blogu

Hosting s větší diskovou kapacitou

  • Karel Dytrych
  • 29. 4. 2007
Hosting s větší diskovou kapacitou

Je nám jasné, že ceny a parametry hostingu se neustále vyvíjí. Chceme Vám poskytovat co nejlepší služby, a držet krok s dobou. Nejen proto jsme navýšili prostor všem stávajícím klientům a změnili jednotlivé programy. Provedli jsme totiž i update našeho webového ftp klienta.

Od nynějška máte možnost využívat mnohem komfortnější a hezčí aplikaci. Adresa se nemění, pokud tedy potřebujete pracovat se svým FTP prostorem nasměrujte své prohlížeče na adresu webftp.vas-hosting.cz.

Váš hosting Vám přeje hezký den.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: u3q4Txc1

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 725 662 058 nebo pište