Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

← Zpět na všechny články blogu

Nové zákaznické centrum

  • Karel Dytrych
  • 25. 8. 2014
Nové zákaznické centrum

Dnešní novinka vás nepochybně potěší – připravili jsme pro vás nové zákaznické centrum, které jsme vylepšili po uživatelské stránce, a přidali jsme také celou řadu nových funkcí, které vám spravování serverů urychlí a zpříjemní.

Nová grafika a intuitivnější ovládání

První změna je patrná na první pohled – je jí totiž nová grafika. K té se přidalo také vylepšené ovládání, které jsme co nejvíce zjednodušili tak, aby se vám s ním lépe pracovalo. Mimo jiné jsme přidali také nápovědu přímo do rozhraní, takže pokud tápete, nemusíte potřebné vysvětlení hledat dlouho. Pro vyšší bezpečnost jsme nově povinně zavedli také složitější hesla, která váš účet lépe ochrání.

Vše pod kontrolou

Příjemně po ruce teď máte přehledy o virtuálních serverech s možností jejich restartů na dálku a přehledy o všech fakturách, kde můžete snadno slučovat ty nezaplacené. Přímo z rozhraní pak můžete i objednávat hosting a převádět domény, kdykoliv je potřeba. U domén můžete dále žádat o auth-id a přesměrovávat je dle libosti. Příjemnou změnou je zjednodušení vytváření záloh celých domén, které v nové verzi zvládnete na jedno kliknutí.

Doufáme, že se vám nové rozhraní bude líbit, a bude se vám tak s námi spolupracovat ještě příjemněji!

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Pokud vám něco v zákaznickém centru chybí, určitě nám to napište. Zákaznické centrum plánujeme dále rozvíjet vám na míru.

Jak nové zákaznické centrum vypadá?

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: x5Eg9Tsg4Eh5

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2021 Váš Hosting s.r.o.