Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

← Zpět na všechny články blogu

Novinky u přihlašování na ftp

  • Karel Dytrych
  • 26. 4. 2009
Novinky u přihlašování na ftp

Na základě podnětu našich klientů jsme zapracovali několik novinek týkající se našeho ftp-serveru.

  • opravena dlouhá odezva při komunikaci s ftp-serverem - v současné době je odezva ftp-serveru na požadavky ftp-klientů okamžitá.
  • zavedení podpory zabezpečené komunikace s naším ftp-serverem - nyní je možné využít klasického ftp-přihlášení (nezabezpečeného) a nebo pomocí explicitního ssl, u kterého je možné zvolit šifrování pouze přihlašovacích údajů nebo jak přihlašovacích údajů, tak i datového přenosu.
  • poslední novinku využijí především ti, kteří nemají přístup k "těžkému" ftp-klientu na počítači, na kterém zrovna pracují - na adrese http://webftp.vas-hosting.cz/ je možné využít připraveného webového ftp-klienta, který umí pracovat se soubory stejně jako těžký ftp-klient, přičemž dokonce umožňuje nahrávat na ftp zabalené soubory (např. ve formátu zip) a ty automaticky rozbalit do vybrané složky. Tento webový klient také umožňuje přihlášení zabezpečenou cestou přes SSL.

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2019 Váš Hosting s.r.o.