← Zpět na všechny články blogu

Novinky u přihlašování na ftp

  • Karel Dytrych
  • 26. 4. 2009
Novinky u přihlašování na ftp

Na základě podnětu našich klientů jsme zapracovali několik novinek týkající se našeho ftp-serveru.

  • opravena dlouhá odezva při komunikaci s ftp-serverem - v současné době je odezva ftp-serveru na požadavky ftp-klientů okamžitá.
  • zavedení podpory zabezpečené komunikace s naším ftp-serverem - nyní je možné využít klasického ftp-přihlášení (nezabezpečeného) a nebo pomocí explicitního ssl, u kterého je možné zvolit šifrování pouze přihlašovacích údajů nebo jak přihlašovacích údajů, tak i datového přenosu.
  • poslední novinku využijí především ti, kteří nemají přístup k "těžkému" ftp-klientu na počítači, na kterém zrovna pracují - na adrese http://webftp.vas-hosting.cz/ je možné využít připraveného webového ftp-klienta, který umí pracovat se soubory stejně jako těžký ftp-klient, přičemž dokonce umožňuje nahrávat na ftp zabalené soubory (např. ve formátu zip) a ty automaticky rozbalit do vybrané složky. Tento webový klient také umožňuje přihlášení zabezpečenou cestou přes SSL.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: te6Nfi8

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 200 137 nebo pište