Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

← Zpět na všechny články blogu

Registrace domén s diakritikou

  • Karel Dytrych
  • 29. 3. 2010
Registrace domén s diakritikou

Od začátku roku Váš-Hosting umožňuje registrovat a provozovat domény s diakritikou. Nyní jsme pro vás připravili i zajímavý nástroj pro převod unicode i punycode tvaru názvu domén přímo na náš web.

Aktualizovali jsme většinu aplikací včetně zákaznického centra i našeho hlavního webu aby podporovali domény s diakritikou. Objednávat a ověřovat tak můžete zcela transparentně domény s diakritikou u koncovek eu, com, info, org, net.

V zákaznickém centru pro vás bude použití těchto domén naprosto pohodlné jelikož se všude uvádí v unicode tvaru. Nemusíte se tak bát, že na formulářích budete mít vytváření schránek jako aaa@xn--vae-domna-h4a82k.eu nebo že na fakturách bude xn--vae-domna-h4a82k.eu apod.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: c9w8Zdt7Vl4

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2021 Váš Hosting s.r.o.