← Zpět na všechny články blogu

Virtuální servery

  • Karel Dytrych
  • 23. 6. 2009
Virtuální servery

Oficiálně začínáme nabízet virtuální servery s libovolnou hardware konfigurací či linux distribucí. Naší technologií je XEN s garantovanou pamětí i CPU. Výhodou je stabilní výkon, který je vysoce navýšen v době kdy je server nevytížen. V základu naleznete 3 programy VPS Lite, VPS Basic a VPS Profi s cenou začínající na příznivých 300 Kč za měsíc.

Virtuální servery od Váš-hosting.cz

Virtuální server si můžete objednat včetně zálohování, se správou naším administrátorem nebo s libovolným diskovým prostorem. Pro zájemce je možné spustit virtuální server na testovací dobu 1 týdne zdarma.

Prvních 5 klientů získá jako bonus 90 dnů navíc zdarma.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: d8h8Yfz7

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 725 662 058 nebo pište