Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

← Zpět na všechny články blogu

Nový webmail a statistiky k VPS

  • Karel Dytrych
  • 12. 10. 2010
Nový webmail a statistiky k VPS

Ke každému novému virtuálnímu serveru nyní instalujeme i další webmail Roundcube, který můžete znát z našeho mailserveru.

Roundcube je e-mailový webový klient, který využívá technologii ajax, čímž se stává mnohem pohodlnější pro používání než SquirrelMail, který bude na VPS stále instalován také (jako alternativní).

roundcube.jpg

Další novinkou pro VPS jsou statistiky serveru Munin, jejichž zkušební verzi můžete vidět zde. Budete tak moci sledovat, jak vaše aplikace využívají paměť, jak zatěžují procesor, kolik dotazů zpracovává databáze, provoz na ethernetu nebo také i využití vašeho disku. Výstupem jsou denní, týdenní, měsíční a roční statistiky - grafické i tabulkové (aktuální, minimální, průměrné a maximální hodnoty).

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

munin-stats

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: d2Fv1Dgl

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2021 Váš Hosting s.r.o.