← Zpět na všechny články blogu

Výpadek 21. 2. 2007

  • Karel Dytrych
  • 21. 2. 2007
Výpadek 21. 2. 2007

Vážení klienti,

velice se omlouváme za dnešní podvečerní výpadek, který bohužel nebyl způsoben naší vinou. Došlo k výpadku elektřiny v serverovně při instalaci nových záložních zdrojů energie. Paradoxně tak systém, který má přinést tu nejvyšší možnou dostupnost služeb způsobil chvilkový výpadek. Služby jsme zprovoznili kolem 22:00.

Do budoucna by se tato situace neměla opakovat. V brzké době plánujeme zprovoznění dalšího serveru v odlišné lokaci, tím pádem budou Vaše stránky dostupné i v případě výpadku. Ještě jednou se velice omlouváme za způsobené potíže.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: y6Tb3f6Byf9Nq7

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 725 662 058 nebo pište