← Zpět na všechny články blogu

Vzdálený restart serverů

  • Karel Dytrych
  • 29. 11. 2010
Vzdálený restart serverů

Dovolujeme si Vás upozornit na spuštění nové služby pro vzdálený restart serverů bez nutnosti kontaktovat technickou podporu. Rozhraní pro provedení restartu je na adrese https://reboot.vas-hosting.cz nebo ještě lépe na https://reboot.vas-hosting.cz. K provedení restartu postačí zadat správný hostname a heslo k restartu. Služba se snaží být přívětivá k serveru, tedy pokouší se server restartovat po dobrém - pokud nedojde k patřičné reakci je server násilně ukončen a spuštěn znovu.

Každý nový zákazník bude mít heslo předgenerované jako součást aktivačního emailu, ti stávající obdrží správné heslo na email.

Pokud byste z nějakého důvodu tuto službu chtěli mít deaktivovanou dejte nám prosím vědět. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: u6Irx8Gnp

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 200 137 nebo pište