← Zpět na všechny články blogu

Webmail nový a vylepšený

  • Karel Dytrych
  • 22. 5. 2013
Webmail nový a vylepšený

Nejnovější změna webu vám nejspíš neunikla – od minulého týdne jsme uvedli do provozu zbrusu nový webový e-mail. Samozřejmě vylepšený a ještě křupavější!

Co je na něm konkrétně nového?

Nejmarkantnější změnou je nový skin, u kterého pevně doufáme, že se vám bude zamlouvat víc než ten původní. Změny doznal i textový editor a tlačítka už kromě obrázků nabízí také popisky, a tak je ovládání zase o něco snazší. Dále jsme zapracovali na bezpečnosti, praktičtějším adresáři, který umožňuje CSV import kontaktů, a lepší podpoře IDNA domén.Přílohy teď můžete stahovat najednou jako .zip, u přiložených obrázků vidíte náhledy a přikládat můžete také vícero přeposílaných e-mailů. E-maily lze nově číst i psát v novém okně a jistě vám na klidném spánku přidá i fakt, že váš nový e-mail splňuje standardy Acid testu

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Samozřejmě budeme velmi rádi, když se s námi o svůj názor na nová vylepšení podělíte – pokud máte chuť, neváhejte nám dát vědět!

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: hb0Dff

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 725 662 058 nebo pište