Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

← Zpět na všechny články blogu

Webmail nový a vylepšený

  • Karel Dytrych
  • 22. 5. 2013
Webmail nový a vylepšený

Nejnovější změna webu vám nejspíš neunikla – od minulého týdne jsme uvedli do provozu zbrusu nový webový e-mail. Samozřejmě vylepšený a ještě křupavější!

Co je na něm konkrétně nového?

Nejmarkantnější změnou je nový skin, u kterého pevně doufáme, že se vám bude zamlouvat víc než ten původní. Změny doznal i textový editor a tlačítka už kromě obrázků nabízí také popisky, a tak je ovládání zase o něco snazší. Dále jsme zapracovali na bezpečnosti, praktičtějším adresáři, který umožňuje CSV import kontaktů, a lepší podpoře IDNA domén.Přílohy teď můžete stahovat najednou jako .zip, u přiložených obrázků vidíte náhledy a přikládat můžete také vícero přeposílaných e-mailů. E-maily lze nově číst i psát v novém okně a jistě vám na klidném spánku přidá i fakt, že váš nový e-mail splňuje standardy Acid testu

Image

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Samozřejmě budeme velmi rádi, když se s námi o svůj názor na nová vylepšení podělíte – pokud máte chuť, neváhejte nám dát vědět!

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2019 Váš Hosting s.r.o.