← Zpět na všechny články blogu

Zlevňujeme domény!

  • Karel Dytrych
  • 28. 2. 2013
Zlevňujeme domény!

Pro všechny své zákazníky máme dobrou zprávu – aby byly naše služby ještě dostupnější, zlevnili jsme téměř desítku nejžádanějších domén (ceník).

Za velmi výhodnou cenu si tak teď můžete pořídit ty nejpoužívanější domény, jako jsou česká (.cz),  slovenská (.sk), doména pro organizace (.org) nebo doména Evropské Unie (.eu).

Nemusíte se ale zaměřovat zdaleka jen na ně – výhodnější jsou nyní také například domény .biz a .net. Výraznou slevu z původních 2 200 Kč na současných 300 Kč pak ocení zejména zájemci o doménu Polska (.pl).

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: r6Wj4l5Gkn

Hledáte něco?

Autor

Karel Dytrych

IT guru

Díky chytrému řešení technologií pomáhá zjednodušovat podnikání druhým již 10 let. Má na svědomí projekty Freelo.cz, Hlídám.toVPS Centrum.

Volejte +420 776 200 137 nebo pište

© 2021 Váš Hosting s.r.o.