← Zpět na všechny články blogu

Hledám parťáka nebo parťačku na support skvělých klientů. Zn: pouze vážný vztah

 • Karel Dytrych
 • 23. 4. 2019

Váš Hosting je minimalistická posádka zapálených lidí, kteří dodávají ty nejpřívětivější servery na trhu. V práci máme radost a svobodu. Nebojíme se být autentičtí, otevření a úpřímní. Už 10 let dodáváme ty nejpřívětivější servery do široké palety firem. A teď potřebujeme někoho kdo nám s tím trochu helfne.

Máš mladého a přátelského ducha? Disponuješ znalostmi či dokonce praktickými zkušenostmi se servery či hostingem? VÝBORNĚ! Pak jsi tím nejlepším kandidátem/kandidátkou na nové, a prozatím volné, pracovní místo v naší inovativní hostingové společnosti! Přidáš se do party?

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Náš hostingový mančaft tvoří hračičkové, kteří se již 10 let starají o servery a nebojí se žádné nové technologie. Hlavním společným cílem je co nejvíce usnadnit práci lidem se servery, které jsou dnes potřeba téměř na všechno. Mezi naše klienty patří webová studia, velké české e-shopy nebo freelanceři. Každý den jim s radostí zjednodušujeme jejich pracovní život.

Jak si tě představujeme?

V onlinu pluješ jako ryba ve vodě. Máš empatický přístup a dokážeš bravurně komunikovat s ostatními. Pečlivost je jednou z tvých předností a nechybí ti ani zdravý “selský” rozum. Zvládáš toho víc? Máš něco, čím mě a mé kolegy dokážeš oslovit? Ukaž mi to! No jistě, nevaž se, odvaž se - můžeš jen získat!

Nehledám přelétavou vlaštovku, chci do týmu někoho, kdo se bude k firmě chovat jako k vlastnímu dítěti, bude ho vychovávat i rozvíjet a nenechá ho zvlčit. I když… trochu toho rozmazlování snese. ;-)

Co bude tvůj denní chleba?

Freelo - Nástroj na řízení úkolů a projektů

Přidej se, pozvi svůj tým a klienty, rozděl práci a sleduj, jak se úkoly dají do pohybu.

V první řadě to bude péče o naše skvělé zákazníky. Převážně chat a e-maily. Jelikož máme ale většinu věcí hezky automatizovanou, tak ti zbyde ještě spousta času na další věci. Je jen na tobě jak se realizuješ. Může to být zlepšování našeho produktu, psaní článků, analytika, marketing nebo i něco s Linuxem.

Vymýšlení všech možných i nemožných cestiček, jak se nesmazatelně zapsat do mysli i duše našich zákazníků. Potřebujeme tweetovat, blogovat, postovat na FB, sledovat konkurenci, připravovat e-maily a návody, vymýšlet kampaně a pomáhat držet v tempu naši strategii. Stereotyp tě na této pozici nečeká, téměř každý den na tebe bude čekat něco nového.

Na co se můžeš těšit?

 • Na zajímavou pracovní náplň, která má smysl a budoucnost!

 • Na školení, která ti pomůžou udržet se v kondici.

 • Na přátelský kolektiv mladých lidí, co tě rádi vezmou mezi sebe.

 • Na pěkné kanceláře v centru Prahy.

 • Na zajímavé akce z oboru, které s námi navštívíš.

 • Ovoce a dostatek dobré kávy v kanceláři je samozřejmostí.

 • Na skvělou domluvu, home office a řadu dalších benefitů.

 • Svobodu téměř ve všem.

Bude ti srdce bušit za společné vize, mety a perfektně fungující servery? Jsi náš člověk.

Tak už nečekej a napiš. Čím dřív to uděláš, tím vyšší je šance, že získáš skvělou práci.

Mám zájem

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

 • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: e2y3Pbf2Om

Hledáte něco?

Volejte +420 776 133 789 nebo pište