← Zpět na všechny články blogu

Novinky z VPS Centra 2.34

  • Jaroslav Ludvík
  • 30. 8. 2019
Novinky z VPS Centra 2.34

Kontrola syntaxe PHP, Apache, Nginx po úpravě nastavení domény

Hlavní novinkou je kontrola syntaxe configu po změně jeho nastavení v Apache nebo php. S tímto nápadem přišel jeden z našich klientů. Neptali jsme se ho, ale tušíme že ho to napadlo při bolestné zkušenosti... VPS Centrum odteď zkontroluje syntaxe PHP, Apache, Nginx a nedovolí uložit config, pokud v něm najde chybu, která by způsobila to, že doména nebo klidně celý server po uložení nebo rebootu nebudou fungovat.

Aktualizace Roundcube

Další velkou novinkou poslední dávky aktualizací je nasazení nové verze Roundcube. Tato novinka byla pro nás tak zásadní, že jsme jí věnovali speciální článek.

Konec podpory Debian Jessie

Nedá se nic dělat. Debian Jessie je stará pět let. S příchodem Debian Buster jsme se rozhodli, že už nebudeme na serverech s touto distribucí aktualizovat naše VPS centrum. Chcete si užívat nejaktuálnější verzi? - Pojďme to zmigrovat. Můžeme vám dodat zdarma nový server na který si to v mezičase přesunete a nebo zařídit migraci za poplatek rovnou.

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

BAN není tak přísný

Pokud se vám povede zlomit si klíče v zámku (zabanujete si VPS centrum) tak to můžete zkusit znovu už za 30 minut. Když se to nevede ani na druhý pokus, můžete nově zrušit všechny bany v zákaznickém centru. No a když se to nevede ani potom, jednoduše si na tom samém místě změňte sami heslo. 

Další drobné úpravy

Opravili jsme chybové hlášky z DKIM a nově podporujeme PHP 7.4 a nové domény aktivujeme s touto verzí.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: g4Dg7Epe4Bx4

Hledáte něco?

Volejte +420 776 200 137 nebo pište