← Zpět na všechny články blogu

VPS Centrum 2.64: Automatické SSL certifikáty přes Cloudflare jsou tady!

Iveta Zlatníčková
Iveta Zlatníčková Aktualizováno 31. 5. 2025 – 1 min. čtení
Blog

Správa SSL certifikátů získala nový rozměr! S nejnovější aktualizací našeho VPS Centra přicházíme s významnou novinkou – automatickým vystavováním SSL certifikátů prostřednictvím Cloudflare API.

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Jak to celé funguje?

VPS Centrum nyní rozpozná, že na své doméně využíváte Cloudflare DNS. V sekci vystavování SSL certifikátů pouze zadáte váš e-mail a API klíč k Cloudflaru. O zbytek už se náš systém postará automaticky – certifikát vám vystaví a nastaví jak na Cloudflare, tak přímo na VPS serveru.

Díky této automatizaci nejen šetříte svůj čas, ale také se vyhnete případným přešlapům, které mohou při manuálním zadávání nastat.

Freelo - Nástroj na řízení úkolů a projektů

Přidej se, pozvi svůj tým a klienty, rozděl práci a sleduj, jak se úkoly dají do pohybu.

Další drobné opravy

Kromě hlavní novinky jsme se zaměřili také na několik menších oprav, díky kterým je teď VPS Centrum stabilnější a výkonnější.

Dokumentace a podpora

Pro hladké nasazení máme připravený i podrobný návod, který najdete v naší nápovědě. Pokud by se objevily jakékoli otázky nebo byste potřebovali s nastavením pomoci, neváhejte se obrátit na naši podporu – naši admini jsou připraveni vám kdykoliv poradit.


Věříme, že nová funkce vám usnadní práci a pomůže posunout bezpečnost vašich webů zase o krok dál.

Pro více detailů a nejnovější aktualizace sledujte changelog VPS Centra.

Zůstaňte s námi v kontaktu

Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíte se bát, spamovat vás nebudeme a odhlásit se můžete kdykoliv...

Karel Dytrych
Tým Váš Hosting
Vyzkoušejte náš trial na týden zdarma

Garance 14denní záruky vrácení peněz

Vyzkoušejte server na týden zdarma

Vyzkoušet server