Najděte na webu

Technická podpora

  • Obchod: +420 776 133 789
  • Technik: +420 725 468 238
  • Skype: karel.dytrych
  • ICQ: 259-191-840
  • Email: support@vas-hosting.cz

Názory našich klientů

Zde si můžete přečíst názory klientů našeho webhostingu. Jsou zde vypsané pouze názory klientů, kteří měli zájem a sami dobrovolně napsali svůj názor v Zákaznickém Centru. Klienty k psaní nijak nenutíme. Napsané názory nemoderujeme, ani necenzurujeme. Věříme že i tato sekce Vám pomůže s výběrem toho správného webhostingu.

artport72.cz

Je to má první zkušenost s vašimi službami (dříve jsem několik let používal ACTIVE24). Zatím jsem ohromen rychlostí a nadšen rozhraním. Moc oceňuji rychlou a vstřícnou komunikaci a v neposlední řadě PayPal. R.Sloup P.S. Mám intenzivní pocit, že to všechno převedu k vám.

automedik.cz

U Váš-hosting.cz hostuji již od roku 2005. Využívám několik velkých databází s milióny mích produktů. Web kam chodí tisíce lidí denně mám denně zálohovaný, přičemž důležitá data a objednávky každou hodinu. Díky technické podpoře na ICQ se navíc nemusím ani o nic starat. Děkuji

nedhockey.cz

Hostingu ani počítačům sice moc nerozumím, ale s technickou podporou Váš hosting jsem zprovoznil emaily na celém zimním stadionu. V porovnání s předchozím poskytovatelem mi chodí na místo 20 spamů denně maximálně jeden nebo žádný ;)

postriziny.cz

Popravdě už jsem ani nedoufal, že by mohl existovat hosting, který by byl dostupný více než pět dní v týdnu a fungoval i ve svátek, ale pan Dytrych mě přesvědčil.

pragnet.cz

Náš názor je pozitivní, spolupracujeme již řadu let, bez problémů!