Zákaznické Centrum

Najděte na webu

Technická podpora

  • Obchod: +420 776 133 789
  • Technik: +420 725 468 238
  • Skype: karel.dytrych
  • ICQ: 259-191-840
  • Email: support@vas-hosting.cz

Aplikace a nástroje pro správu

Pro snadnou správu hostingových služeb je k dispozici následující sada aplikací.

Zákaznické Centrum

Jednoduchá aplikace, která spravuje Vaše domény a hostingové programy. Je přístupná pro všechny klienty na adrese centrum.vas-hosting.cz. Celá aplikace je dostupná ve více jazycích a obsahuje rozsáhlou nápovědu.

Více o zákaznickém centru s ukázkami.

PostgreSQL Administrace - phpPgAdmin

Své postgreSQL databáze můžete pohodlně spravovat pomocí nastroje phpPgAdmin. Tento nástroj pro správu naleznete na adrese pgsql.vas-hosting.cz.

MySQL Administrace - phpMyAdmin

MySQL databáze můžete obsluhovat buď pomocí robustního nástroje phpMyAdmin nebo jednoduchého a rychlého nástroje Adminer od Jakuba Vrány. Naleznete je na adresách mysql.vas-hosting.cz a adminer.vas-hosting.cz.

Webmail

Nemáte-li po ruce zrovna Váš emailový klient vůbec to nevadí. Na posílání a čtení pošty máte 24 hodin denně k dispozici naše webové emailové klienty. Chápeme, že má každý člověk jiné preference a tak provozujeme dvě zcela rozdílné varianty.

  1. Moderní ajaxový webmail RoundCube dostupný na adrese mail.vas-hosting.cz.
  2. Jednoduchý HTML SquirrelMail webmail dostupný na adrese mail2.vas-hosting.cz.

Webftp

Jistě se vám již mnohokrát stalo že jste potřebovali něco na svém FTP, a FTP klient jako program nebyl po ruce. Typicky když nejste na vlastním PC. Na pomoc Vám bude náš FTP klient s webovým rozhraním. Stálá adresa Web FTP je webftp.vas-hosting.cz.

Statistiky

Každý jistě ocení podrobné statistiky přístupů na svém webu. Své statistiky generované pomocí awStats naleznete na adrese stats.mojedoména.přípona např. stats.kajovi-nove-stranky.cz.

Doporučení pro vyšší bezpečnost

Aby veškeré aplikace fungovali správně a bezpečně využívejte jejich SSL varianty (vždy dostupné na stejných adresách pouze začínající na https://). Nainstalujte si naší certifikační autoritu jediným kliknutím na adrese ca.vas-hosting.cz - vyhnete se případným problémům při připojení.

Mohlo by vás zajímat

Jaké verze aplikací aktuálně provozujeme
Všechny webhostingové programy
Ceník hostingových služeb