Najděte na webu

Technická podpora

  • Obchod: +420 776 133 789
  • Technik: +420 725 468 238
  • Skype: karel.dytrych
  • ICQ: 259-191-840
  • Email: support@vas-hosting.cz

Nápověda

Následující souhrn nejdůležitějších odkazů by Vám mohl pomoci s orientací na našem webu. Pokud nemůžete najít co hledáte zkuste vyhledávání, mapu webu nebo se nás prostě zeptejte přes kontaktní formulář.

Objednání webhostingu nebo domény

Objednání hostingových služeb je velice jednoduché. Vyberte si požadovanou doménu a hostingový program. Dále se nám podepíšete na fakturu a máte hotovo.

Objednání serveru

Server si můžete objednat vyplněním pouze jednoho online formuláře. Navíc není problém server zdarma testovat po dobu jednoho týdne.

Podrobný ceník

Podrobný ceník je u nás nepřetržitě k dispozici. Máte-li přesto pochyby o ceně, službě, nebo nějakém nastavení - kontaktujte nás.

Často kladené dotazy

Často kladené dotazy pomůžou nejen stávajícím uživatelům webhostingu, ale mohou zodpovědět celou řadu otázek třeba i vám. Najdete zde např. i to jak si u nás služby objednat, jakým způsobem probíhá fakturace atd. Číst často kladené dotazy.

Vstup do Zákaznického centra

Do zákaznického centra se dostanete vyplněním názvu Vaší hlavní domény a příslušného hesla na adrese centrum.vas-hosting.cz.

Vstup na email

Na svůj email se přihlásíte zadáním přihlašovacího jména a hesla. Přihlašovací jméno je celý název účtu i s doménou např. info@vas-hosting.cz. Do svého emailového klienta zadejte jako server POP3, IMAP i SMTP server: mail.vas-hosting.cz. Webového klienta naleznete na adrese mail.vas-hosting.cz.