Rádi zjednodušujeme podnikání druhým

Proto jsme vytvořili naše vlastní aplikace. Můžete je vyzkoušet zdarma a věříme, že si je zamilujete. Pro vývojáře a webová studia umíme připravit Gitlab s automatickým deployem.

Video

VPS Centrum je moderní, přehledná a intuitivní administrace vašeho serveru

Chceme, aby vás správa serverů a domén bavila stejně jako nás, proto už přes 10 let vyvíjíme aplikaci VPS Centrum. Díky ní si budete připadat jak zkušený administrátor.

Všechny výhody VPS Centra
Video

Freelo – Spolupracujte nad úkoly snadno a rychle

Aplikace na správu úkolů a efektivní spolupráci v menších týmech. Perfektní je na rychlou komunikaci, hlídání rozpočtu, fakturaci a zvládání termínů.

Vyzkoušet ZDARMA 
Hlidam.to

Hlídám.to – Měření dostupnosti a výkonu stránek

Snadný způsob jak monitorovat dostupnost webů a serverů. Při sebemenším výpadku vás hlídací pes upozorní e-mailem, prostřednictvím SMS nebo skrze API. Kromě toho zvládne výpadek i analyzovat.

Vyzkoušet ZDARMA
Video

GitLab, deploy – Nástroj pro moderní vývojáře

Ať už vyvíjíte malé "webíky" nebo složité aplikace, verzování se vždy hodí. Můžeme vám dodat zkonfigurovaný server s aplikací GitLab-Ci. Zkrátka, deploy aplikaci máte s Váš hosting jako na dlani.

Vyzkoušet ZDARMA
Máme pro vás jednoduchý návod, jak si zprovoznit vlastní cloud za co nejméně peněz a úsilí.

Nextcloud – Vlastní cloudové úložiště

Nextcloud je open source software, který pomůže s jednodušším sdílením souborů, kalendářů nebo kontaktů. Aplikace obsahuje dokonce i chat a Nextcloud dostanete i do svých smartphonů či do notebooků. Naše VPS Centrum vám Nextcloud nainstaluje na klik.

Vyzkoušet ZDARMA