Nové koncovky
(New gTLDs)

Se stovkami nových koncovek máte nové možnosti, jak získat tu správnou doménu a ochránit svou značku.

Vyladěné, spolehlivé, zabezpečené a výkonné virtuální servery
.agency
508 Kč/rok Registrovat
.cool
776 Kč/rok Registrovat
.guru
776 Kč/rok Registrovat
.pub
776 Kč/rok Registrovat
.sexy
800 Kč/rok Registrovat
.team
776 Kč/rok Registrovat
.tips
570 Kč/rok Registrovat
.top
210 Kč/rok Registrovat
Více možností
Více možností

Vybírejte z více než 200 nových koncovek a najděte skvělé jméno pro své webové stránky.

Ochrana značky
Ochrana značky

Ochraňte svou značku na nových doménových koncovkách, které dosud nemáte.

Lepší cílení
Lepší cílení

Najděte koncovku, která vás vystihuje a osloví tu správnou cílovou skupinu.

V roce 2011 schválila organizace ICANN, která se stará o přidělování doménových jmen, rozšíření portfolia nadnárodních TLD domén o nové koncovky. Roku 2012 byly přijímány žádosti správců o přidělení a od února 2014 jsou první domény postupně uvolňovány do provozu a k registraci zájemcům.

Je doména volná?

Ověřte si dostupnost své vysněné domény Ověřte si dostupnost své vysněné domény

Ceny koncovek domén

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

.cz
173 Kč
99 Kč i
.eu
150 Kč -10 %
99 Kč i
.sk
330 Kč
250 Kč i
.biz
460 Kč -20 %
360 Kč i
.com
270 Kč -30 %
190 Kč i
.info
470 Kč
380 Kč i
.net
310 Kč
230 Kč i
.name
230 Kč
150 Kč i
.org
280 Kč
230 Kč i
.at
450 Kč
350 Kč i
.de
360 Kč
260 Kč i
.pl
450 Kč
350 Kč i
  • Autopalace Group
  • Sazka Group
  • Freelo
  • Siko
  • Bauhaus

Vše o doménách

Pro převod domén mezi registrátory se využívá tzv. „Auth-ID“ nebo-li autorizační heslo. To je speciální heslo pro doménu, díky kterému můžete kdykoliv změnit registrátora. Poskytnutí takového hesla je u každého registrátora povinné.

Každý registrátor má jiné administrační prostředí, tak doporučujeme zkontrolovat jejich nápovědu. Případně zavolat na technickou podporu. Heslo by mělo přijít na e-mail vlastníka domény nejpozději do 30 minut. Podívejte se do naší nápovědy, jak převést doménu k Váš Hosting.

Pokud chcete u domény spravovat DNS záznamy přes naše rozhraní, tak je nutné změnit Nameservery na naše. Pro .CZ domény stačí napsat NSSET: VASHOSTING. Tuto změnu doporučujeme provést ještě před zahájením transferu k nám. Předejdete výpadkům.

Se změnou Nameserverů vám pomůže současný registrátor vaší domény. Pokud už je doména u nás, máme pro vás nápovědu, jak na to.

Ano! Nabízíme registraci domén s diakritikou. Získáte tak například doménu skvělá-firma.eu. V čem tkví výhoda? Domény s diakritikou můžete využít k ochraně své značky, ale i k běžnému provozu.

.CZ domény bohužel diakritiku nenabízí. Koupit ale jdou. Dochází pak k jejich překladu. O celé problematice jsme napsali i článek.

Domény registrujeme bezprostředně po úhradě objednávky. Nebojte, dlouhé čekání nehrozí. Máme celou řadu platebních metod, takže úhrada bude snadná a rychlá. Doménu tak můžete používat do 5 minut. Někdy je potřeba ještě pár dalších minut vydržet, než se projeví nastavení DNS. Ale žádný strach, tou dobou je doména již vaše a nikdo vám ji nevezme.

O prodloužení svých domén se prakticky vůbec nemusíte starat. S dostatečným předstihem vám a všem fakturačním kontaktům zašleme fakturu jako výzvu k prodloužení. Pokud ji zmeškáte, ještě se párkrát připomeneme, abyste o doménu nepřišli. Jestliže už o doménu nemáte zájem, stačí nás kontaktovat a my ji uvolníme pro někoho dalšího.

Platit můžete i automaticky pomocí kreditů nebo předem uloženou platební kartou. Takže se nemusíte o nic starat a platit každou fakturu zvlášť nebo manuálně. Vše si jednoduše nastavíte v Zákaznickém Centru v sekci Fakturace.


Naše vychvalovaná podpora je připravena vyřešit jakýkoliv požadavek na e-mailu, telefonu nebo webovém chatu. Nezáleží, jestli hledáte svou první doménu, nebo jste databázový specialista. Vždy pomůžeme.

Určitě ale sledujte náš blog, kde zveřejňujeme užitečné návody nebo novinky. Také v naší nápovědě naleznete spousty odpovědí na své otázky.

NSSET je sada name serverů. Name servery říkají internetu, které DNS záznamy platí. Připravili jsme pro vás návod, jak toto nastavení změnit.

Ano! Webhosting je u nás pro každou doménu, kterou si k nám převedete. Až transfer domény úspěšně proběhne, můžete si jedním kliknutím aktivovat webhosting, a to přímo ze Zákaznického Centra.


Ke každé zakoupené doméně získáte malý dárek ve formě "webhostingu". Ve skutečnosti získáte FTP s prostorem 100 MB, které bohatě vystačí na jednoduchý prezentační HTML web s kontaktním formulářem. Navíc podporuje kromě klasického HTML i PHP.

Jediné co stačí udělat, je registrovat doménu u Váš Hosting.

„Chybí zde vaše otázka?
Koukněte prosím do naší nápovědy. Nebo se nám rovnou ozvěte.“
Karel Dytrych
Náš tým zkušených expertů Napište nám