Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

Registrace domén

www.

V ceně registrace domény je zdarma

Technické zázemí Hlídání expirace s řadou notifikací
9 let na trhu Přesměrování nastavitelné na klik
Na míru Parkování pro nevyužité domény
Instalace na počkání Vedení DNS s přehlednou administrací
100% uptime Webhosting 100MB FTP s PHP
Na týden zdarma Zabezpečení DNSSEC pro české domény

Ceny domén

uvedené ceny jsou bez DPH 21 %

Co vše k doméně dostanete?

Technické zázemí Maximální bezpečí díky HTTPS a DNSSEC
9 let na trhu Malý hosting nebo přesměrování v ceně
Na míru Jednoduché rozhraní dostupné i z mobilu
Na míru Maximální servis a pohodlí od naší podpory

Vaše otázky, naše odpovědi

Pro převod domén mezi registrátorama se využívá tzv. "Auth-ID". To je speciální heslo pro doménu díky, kterémů můžete kdykoliv změnit registrátora.

Přihlásíte se k vašemu současnému registrátorovi a necháte si auth-id zaslat na kontaktní e-mail, který je uveden na centrálním registru NIC.CZ. Poté stačí přijít do našeho zákaznického centra a vložit název vaší domény spolu s auth-id. Jakmile vše proběhne v pořádku, tak doména bude do 60 minut dostupná z našeho administračního prostředí.

Pokud u domény budete chtít využívat naše DNS služby, je nutné změnit tzv. "Nameservery" na naše VASHOSTING. Tuto změnu doporučujeme provést, ještě před zahájením transferu k nám. Se změnou nameserverů vám pomůže současný registrátor vaší domény.

Slovo doména je zažitá zkratka z plného názvu "doménové jméno". Jedná se o unikátní adresu v rámci internetu, která se nejčastěji píše do adresního řádku prohlížeče. Z technického pohledu je hlavní funkcí domény nahrazení složité číselné IP adresy, přiřazené počítačům v Internetu. Více se můžete přečíst na Wikipedii.

Není nic snadnějšího než hledání správné a volné domény. Stačí požadovanou doménu napsat na této stránce a stisknout enter. Ihned vidíte, jestli je možné takovou doménu zaregistrovat či nikoliv.

K doméně si u nás můžete pořídit webhosting, postavit web na wordpressu a zabezpečit jej pomocí HTTPS. Zkrátka, vše co potřebujete, najdete na jednom místě. U nás.

U vybraných doménových koncovek (tzv. TLD) nabízíme registraci domén včetně diakritiky. Získáte tak například doménu skvěláfirma.eu. V čem tkví výhoda? Domény s diaktritikou můžete využít k ochraně své značky, ale i k běžnému provozu. Podpora domén s diakritikou je v dnešní době již běžná.

CZ domény bohužel diakritiku nenabízí. Je ovšem jen otázkou času, kdy se česká diakritika dostane tam, kam patří - tedy vedle českou koncovku ".cz"

Domény posíláme k registraci bezprostředně po úhradě objednávky. Nebojte, dlouhé čekání nehrozí - díky celé řadě platebních metod v naší platební bráně bude úhrada snadná a rychlá. Doménu tak můžete používat do 5 minut. Někdy je potřeba ještě pár dalších minut vydržet, než se projeví nastavení DNS. Ale žádný strach, tou dobou je doména již vaše a nikdo vám ji nevezme.

O prodloužení svých domén se prakticky vůbec nemusíte starat. S dostatečným předstihem vám a všem fakturačním kontaktům zašleme výzvu k prodloužení. Pokud ji zmeškáte, tak se ještě párkrát připomeneme, abyste o doménu nepřišli. Jestliže už o doménu nemáte zájem, stačí nás kontaktovat a my ji uvolníme pro někoho dalšího.

Tak je naše často vychvalovaná podpora na e-mailu, telefonu, skypu a webovém chatu připravena vyřešit jakýkoliv požadavek. Nezáleží, jestli hledáte svou první doménu, nebo jste databázový specialista. Vždy pomůžeme.

Máme vlastní platební bránu, která v sobě integruje celou řadu platebních metod. Úhradu můžete provést klasickým bankovním převodem, svým Paypal kontem, platební kartou nebo pomocí rychlých bankovních převodů, realizovaných skrze GoPay.

V doménovém světě je velké množství pojmů, které zamotají hlavu i těm zkušenějším uživatelům. V této nápovědě bychom vám rádi některé pojmy vysvětlily.

DNS pojmy:

 • A záznam  - Používá se pro zadání IPv4 adresy do DNS záznamů domény na jaký server má směřovat např. 80.0.0.250
 • AAAA záznam - Stejný princip jako u A záznamu jenom zde se udává IPv6 adresa jako je např. 2001:0:9d38:6abd:2d32:3213:2bfv:75a1
 • MX záznam - Slouží k nasměrování domény na poštovní server např. mail.vas-hosting.cz
 • TXT záznam - Využívá se pro zapsání libovolného textového řetězce do DNS záznamů domény. Nejčastěji se sem zapisuje SPF záznam
 • SPF záznam - Je e-mailový validační systém sloužící jako obrana proti SPAMU. Ověřuje IP adresu odesílatele
 • TTLTime To Live označuje v DNS maximální dobu, po kterou je možné uchovat data v cache pomocného serveru
 • DKIM - Je nástroj umožňující elektronicky podepsat hlavičky odcházejících e-mailů a to pomáhá před spadnutím do SPAMU
 • CNAME - Oznamuje, že daná doména je aliasem pro doménu jinou. Mají společné DNS záznamy, ale obsah ne.

Další pojmy:

 • DNSSEC - Je rozšíření systému DNS, které zvyšuje jeho bezpečnost. Poskytuje jistotu uživatelům, že informace byly poskytnuty správným zdrojem
 • Nameservery nebo také DNS servery - Je hierarchický systém doménových jmen, který si vyměňují informace. Je to taková distribuované databáze síťových informací.

V této nápovědě si ukážeme jak u domény změnit NSSET nebo DNS servery na naše, abyste mohli spravovat DNS záznamy z naší administrace.

Co to je NSSET? Stejně jak na NIC.cz máte identifikátor držitele domény tak NSSET je identifikátor pro sadu jmenných (DNS) serverů.

Náš NSSET: VASHOSTING

Jednotlivé DNS servery:

 1. ns.vas-hosting.com 92.222.46.27
 2. ns.vas-hosting.cz 95.168.209.105
 3. ns.vas-hosting.eu 178.238.42.209

Pro změnu nameserverů musíme jít do zákaznické administrace , kde se přihlásíte pod účet kde spravujete domény.

Poté máte na výběr buď změníte nameservery pomocí NSSETU nebo vypíšete jednotlivé DNS servery. IP adresy zadávat nemusíte.

Jakmile změnu potvrdíte tak na kontaktní e-mail, který máte uvedený na centrálním registru NIC.cz se odešle e-mail, který musíte potvrdit. Jakmile bude potvrzený tak se změna do pár hodin propíše.

Jak to vidí naši klienti

Někteří jsou s námi zatím chvilku, jiní už celých 10 let.

Cushman & Wakefield, s.r.o.
Cushman & Wakefield, s.r.o. František Gregor
“Od roku 2009 jsem nezaznamenal žádný problém ani na jednom z našich 9 projektů, které u vás hostujeme. Děkuji za opravdu profesionální přístup.”
FIT-PRO CZECH s.r.o.
FIT-PRO CZECH s.r.o. Jiří Vácha
“Váš Hosting nám řeší chod firemních emailů a eshopu fit-pro.cz, který je napojen na informační systém Helios. Navíc se o nic z toho osobně starat nemusím. Váš Hosting nám úspěšně pomohl i od DDOS útoků, které se týkaly našeho eshopu.”
Vehico s.r.o.
Vehico s.r.o. Ondřej Plšek
“Na svých projektech potřebuji řešit continuous Integration, které oproti obyčejným LAMP serverům málokdo v ČR nabízí. Váš hosting se mi stará i o technologie jako NodeJS, Gitlab nebo Rabbitmq.”
ABC Pojištění s.r.o.
ABC Pojištění s.r.o. Patrik Balla
“Naše aplikace na porovnávání pojistných produktů potřebují ke svému chodu Javu, Oracle a další složité technologie. Najít na to schopného partnera nebylo snadné. Na Váš Hosting se spoléháme od roku 2008.”
Auto Palace Group s.r.o.
Auto Palace Group s.r.o. Stanislav Perkner
“Eshop Autopalace potřebuje bezpečně komunikovat s naším podnikovým systémem Microsoft Navision a být 100% dostupný pro zákazníky z řad velkoodběratelů i koncových zákazníků. Vše funguje, jak má.”
Elephant Orchestra s.r.o.
Elephant Orchestra s.r.o. Jaroslav Šícha
“Pro náš marketing potřebujeme různé servery neustále. Po objednávce u vás jsme dostali rychle server, na kterém už bylo vše nainstalované a nastavené, stačilo jen začít posílat maily. Pro nás velká úspora času.”
10+ Let zkušeností
500+ Běžících serverů
4 500+ Domén spravujeme
300 TB Držíme v chodu

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2019 Váš Hosting s.r.o.