Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (více informací). Rozumím

E-mail hosting na vlastní doméně

E-maily budete mít dostupné v počítači i mobilu, zabezpečené a zálohované. Snadno si nastavíte poštovní pravidla, načasujete dovolenou nebo vytvoříte libovolné množství schránek.

Webmail Webmail přívětivý i v mobilu
Antispam, antivir Antispam, antivir s možností vlastních pravidel
Bez limitu Bez limitu na počet schránek a e-mailů
Bezpečnost Bezpečnost SSL komunikace
Otevřenost Otevřenost POP / IMAP / SMTP
Zálohování Zálohování každý den, napříč republikou

Neotálejte. Hostingové slevy nejsou každý den!

Začít hned jen 28 Kč / měsíc

Za neomezený počet schránek a 4GB prostoru

Maximální bezpečí a doručitelnost

DKIM DKIM
DMARC DMARC
SPF SPF

Jak to u nás vypadá?

Podívejte se, jak vypadá nastavení schránek, webmail nebo webmail na mobilu.

Vaše otázky, naše odpovědi

K e-mailu se dostanete z kanceláře, domu i z dovolené na Bali. Velice snadno si u nás nastavíte počítač, mobil, hodinky nebo tablet tak, aby zobrazoval vaši poštu. Nechcete řešit žádné poštovní programy? Prostě se jen připojte k našemu webmailu na adrese mail.vas-hosting.cz a začněte mailovat. Webmail bude fungovat z mobilu stejně dobře jako z počítače.

Velmi snadno. Pro většinu zařízení máme nastaveny autokonfigurační skripty, takže bude stačit zadat do většiny e-mailových klientů jen váš@email s heslem a nastavení proběhne automaticky. Když ne, tak jen mrknete do naší nápovědy. Stačí párkrát kliknout a máte hotovo.

Víme, že SPAM je velmi citlivé téma, pokud dojde na e-mailovou poštu. Proto se snažíme používat celou řadu technik a nástrojů, jak mu zamezit. Kromě toho je u nás možné nastavit i vlastní politiku, jak pracovat se spamem. Někdo nechce zmeškat žádný e-mail ze specifických domén, někdo by rád nějaké blokoval. To vše u nás můžete.

S limity jsme velmi benevolentní. Umožňujeme založit libovolné množství e-mailových schránek či jejich aliasů. Také neřešíme, kolik prostoru schránka obsadí. Jediný limit je na celkový obsazený prostor na vaší doméně. Maximální velikost e-mailu je 50 MB. I tak ale nedoporučujeme odesílat příliš velké přílohy, nemusí je přijmout příjemce.

Samozřejmě. Vše je jen o nastavení. A pokud si omylem nenastavíte např. v Outlooku, že po stažení e-mailu se má ihned smazat, tak dojde k okamžité synchronizaci. Pro úplně nejlepší výsledek doporučujeme používat všude protokol IMAP. Tím se bude pošta ze serveru jen synchronizovat. Na všech zařízeních také uvidíte štítky a příznaky odpovědí nebo přeposlání.

Jak to vidí naši klienti

Někteří jsou s námi zatím chvilku, jiní už celých 10 let.

Xiaomi
Xiaomi Šimon Opálka
“Rychlý růst našeho e-shopu xiaomi-czech.cz a přibývající služby v ČR si žádají adekvátní odezvu v IT. Servery u Váš Hosting nám umožňují se soustředit na náš hlavní byznys.”
Rohlík.cz
Rohlík.cz Ondřej Klamt
“Jsme rádi, že nám vycházíte vstříc a hlídáte naší infrastrukturu, aby naše Rohlíky mohli končit včas u zákazníků a nekončili v error logu.”
FORLIVING s.r.o.
FORLIVING s.r.o. Jiří Urbánek
“Pro spolupráci se vždy snažíme vybírat ty nejlepší ve svém oboru. Proto jsme zvolili Váš hosting jako partnera pro budování našich virtuálních základů pro náš eshop nabytek-forliving.cz
Auto Palace Group s. r. o.
Auto Palace Group s. r. o. Stanislav Perkner
“Eshop Autopalace potřebuje bezpečně komunikovat s naším podnikovým systémem Microsoft Navision a být 100% dostupný pro zákazníky z řad velkoodběratelů i koncových zákazníků. Vše funguje, jak má.”
Úřad průmyslového vlastnictví
Úřad průmyslového vlastnictví Michal Verner
“Složitá IT infrastruktura jako je v Úradu průmyslového vlastnictví potřebuje pořádný monitoring. S podporou u Váš Hosting jsme se vždy bezvadně domluvili. Děkujeme.”
Nadace Terezy Maxové dětem
Nadace Terezy Maxové dětem Petra Zapletalová
“Moc děkujeme, že dodáváte Nadaci Terezy Maxové webhosting zdarma. Celá spolupráce je na jedničku.”
10+ Let zkušeností
500+ Běžících serverů
4500+ Domén spravujeme
300TB Držíme v chodu

Volejte +420 776 133 789 nebo pište

© 2019 Váš Hosting s.r.o.