← Zpět na všechny články blogu

.COOL příběh s Novýma Koncovkama

  • David Janík
  • 1. 4. 2018
.COOL příběh s Novýma Koncovkama

Máme pro vás .fun příběh sestavený z nových doménových koncovek, které jsme přidali. Dejte si sklenku .wine a pojďte mrknout na náš .blog.

Příběh začíná v jedné účetní firmě, kde nový .accountant.IT nadšenec narazil na problém. Infrastruktura měla malou .storage a "server" běžel na .win XP. Zděsil se a šel za .CEO, aby mu pověděl, že jejich .tech .sucks a měli by všechny nástroje a data přesunout na bezpečnější .cloud

.CEO poděkoval za .feedback a odvětil, že jejich .IT je v .top stavu a o .security se nemusí vůbec bát. Zklamaný účetní odešel do své .cool kanceláře, kde si pustil .film BlackHat.

Při filmu dostal nápad, jak využít .tech skills ve svůj prospěch a začal po nocích .study .network .engineering. Jednoho krásného dne navštívil i .training u @spazef0rze, experta ve svém oboru. 

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Jednoho dne se pustil mazaný účetní do .work a pomocí .social .engineering se dostal do .systems .company. Samozřejmě stačil jenom phising .email, aby od sekretářky zjistil, kde najde hesla v plain textu .wtf

Překvapený účetní spěchal za .CEO, aby mu vysvětlil co se mu právě povedlo a že by měli .data zákazníku lépe chránit. Další "den" .company přesunula všechna .data na .cloud, zaměstnanci dostali .school proti .social .engineering, navýšil se rozpočet pro .IT .security a krásné pohádky byl konec. 

Jen jsme vám tímto příběhem chtěli říct, že v nabídce máme nové koncovky. :-) 

Podívat se

*Ke každé doméně dostanete webhosting s podporou PHP úplně zdarma.

Jak se vám líbí a co na ně říkáte? Nepřehání to už ICANN trochu? :-) 

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: k0u9Spb5G

Hledáte něco?

Volejte +420 776 133 789 nebo pište