← Zpět na všechny články blogu

Kreditový systém pro Váš Hosting

  • Jaroslav Ludvík
  • 13. 8. 2019
Kreditový systém pro Váš Hosting

Už delší dobu jste si o to psali a je to tady: Kreditový systém ve Vašem zákaznickém centru.:

Váš Hosting nezahálí ani o dovolené. Využili jsme volnějšího režimu a pustili se do programování funkcionality, o kterou jste si psali. Jedná se o kreditový systém.

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Podobný systém má například Regiojet nebo Alza. Prostě, pokud se rozhodnete někam jet nebo si koupit novou klávesnici, využijete kreditu, který jste si před tím nahráli. - Stačí se přihlásit a zvolit: Uhradit kreditem.

U nás je to podobné. Vždy když budete chtít prodloužit jednu z našich služeb nebo si pořídit novou, není již nutné znovu podstupovat platební martýrium. V mnohém tak systém ulehčí práci například klientům ze zahraničí. Tato nová funkcionalita však šetří čas i mnoha firmám, které trpí zdlouhavým schvalovacím procesem

Jaká jsou pravidla a funkcionality pro nový kreditový systém?

I když všechny naše služby kreditem můžete zaplatit, automat lze nastavit zatím pouze na domény. Napište nám prosím, zda byste využili nastavení automatického prodlužování služeb i pro servery. Pokud to bude mít pro vás význam, sednem si za klávesnice a už to zase pofičí...

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: r9Rns8Lrq8Nn6

Hledáte něco?

Volejte +420 776 133 789 nebo pište