← Zpět na všechny články blogu

Nové ceny serverů

  • 1. 9. 2022
Nové ceny serverů

Nárůst cen je všude okolo, a nyní potkal i nás. Klienti, kteří jsou s námi již dlouho vědí, že jsme s cenami dlouhé roky nehýbali. Spíše jsme navyšovali parametry a specifikace služeb. To se nám dařilo přes veškeré ekonomické výkyvy celých 9 let. 

Vzhledem k situaci s čipy, cpu, disky a vlastně veškerým HW na kterém servery stojí a několikanásobně vyšší cenou elektřiny, která servery pohání nám pokud chceme zachovat kvalitu služeb na kterou jste zvyklí zbývá jediné. Navýšit cenu za pronájem serverů. Elektřina je pro nás momentálně více než 3x dražší. Zdražení se týká plošně všech služeb o 20 %. Nové ceny budeme aplikovat od příští vystavené faktury.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak jsme tu pro vás.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: l5Jjf5How3

Hledáte něco?

Volejte +420 776 200 137 nebo pište