← Zpět na všechny články blogu

Novinky v Affiliate programu

  • David Janík
  • 9. 10. 2017
Novinky v Affiliate programu

Nepolevujeme s vylepšováním služeb ani v říjnu a tentokrát to "odnesl" náš provizní systém, kde jsme přidali nové funkce a přidali vstupní bonus. 

Pokud jste o něm nikdy neslyšeli tak na naší stránce o provizním systému naleznete veškeré informace, které potřebujete vědět. 

Začneme hnedka z kraje příjemnou změnou. Všichni nově registrovaný partneři dostanou od nás vstupní bonus 200 Kč a minimální výplata zůstává na 500 Kč, takže pro všechny nové partnery stačí získat na provizích 300 Kč pro svu první výplatu. 

Technické změny 

Náš affiliate program jsme vylepšili samozřejmě i po technické stránce a nyní můžete návštěvníky odkazovat i na naší microsite Váš-server.cz, kde v případě objednávky se zákazník připíše na váš provizní účet. 

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Pro lepší přehled, která kampaň nebo kreativa funguje nejlépe jsme přidali možnost připsat do URL název kampaně, která se propíše i do bannerů pod odkazem. To se hodí, když zkoušíte různé zdroje návštěvnosti nebo i různé kreativy a potřebujete vědět co funguje a co naopak ne. Abyste zbytečně neutráceli prostředky, kde to nemá cenu. 

Vytvořili jsme nový výpis "Návštěvnost" kde máte přehled o přivedených návštěvách na naše stránky a můžete si zde stáhnout i statistiku v CSV. V ní naleznete podrobnější výpis o návštěvě jako je IP adresa, název kampaně a kam se návštěvník prokliknul. 

Poslední technická změna, kterou jsme přidali je možnost stáhnutí objednávek do CSV souborů. V něm najdete název kampaně, kdy byla objednávka provedena a samozřejmě její částka a jestli již byla uhrazena. 

Provizní systém si aktivujete po přihlášení do našeho zákaznického centra a v sekci "Můj účet" uvidíte kolonku "Provizní systém" viz. Screenshoot  a následně kliknete na tlačítko "Aktivovat provizní systém". 

To jsou zatím všechny změny, které se našeho provizního systému týkají, ale nebojte se určitě nebudou poslední. Samozřejmě nám můžete i napsat a pomoci nám program vylepšit. Odměna vás nemine.

Freelo - Nástroj na řízení úkolů a projektů

Přidej se, pozvi svůj tým a klienty, rozděl práci a sleduj, jak se úkoly dají do pohybu.

A na závěr si vás dovolím trošku navnadit s informací, že pro naše partnery chystáme soutěž, kde můžete získat zdarma naše skvělé VPS s administrací, webhosting, anebo i nějakou tu doménu. Tak se máte určitě na co těšit, stačí nás jenom dále sledovat, aby vám soutěž neunikla. :)

Vstoupit do programu

a třeba zrovna ty vyhraješ nový server...

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: k4Rc5Cgz4W

Hledáte něco?

Volejte +420 776 133 789 nebo pište