← Zpět na všechny články blogu

Fakturace na steroidech

  • Jaroslav Ludvík
  • 27. 11. 2019
Fakturace na steroidech

Fakturace na klienty:

Na první pohled se v našem Zákaznickém centru (ZC) moc nezměnilo. Pod tlačítkem Změnit údaje ale naleznete celou řadu nových funkcionalit.

Tyto novinky ocení hlavně webdizajnéři, kteří u nás hostují projekty svých zákazníků. Odteď už jim není nutné zakládat jejich vlastní ZC a registrovat z nich pro ně domény. Kouzlo je v tom, vytvořit si kontakty uvnitř svého Zákaznického centra a fakturaci domén nechat provádět na ně.

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

Vytvořte profily svých zákazníků v sekci Kontakty:

U vytvořených kontaktů hned vidíte, jaká mají práva. Ikona s fajfkou říká, že kontakt je kompletně vyplněný a půjde tak na něj fakturovat a přepisovat domény. 

  • Zasílat faktury: Pokud zaškrtnete tuto volbu, na kontakt budou chodit všechny faktury, které se pod hlavním účtem vytvoří kromě těch služeb, které mají nastaveno: Fakturace na jiný kontakt. Faktury pak chodí pouze jemu.
  • Zasílat běžné zprávy pro externí správce.
  • Po přihlášení vidí faktury - vhodné například pro účetní. 
  • Může spravovat servery - vhodné například pro externí správce.
  • Může spravovat domény - Přesně to je volba pro kontakt typu vašeho zákazníka. Je samozřejmě nutné napsat o jaké domény se se jedná. 

Ke každé doméně můžete nastavit na jaké fakturační údaje, resp. na jaký kontakt se má faktura za doménu vystavovat. Za rok při prodlužování už nic neřešíte. Zároveň však vidíte, jestli byla faktura zaplacena nebo ne, takže kontrolu neztratíte.

Další novinkou, která přibyla je možnost koupit ze Zákaznického centra doménu přímo na kontakt a nebo při změně vlastníka domény lze jen kontakt vybrat.

Novinky na poli serverů

Stejně jako jde nechat domény fakturovat přímo na jiný kontakt, můžete to samé nastavit i u celých serverů.

Freelo - Nástroj na řízení úkolů a projektů

Přidej se, pozvi svůj tým a klienty, rozděl práci a sleduj, jak se úkoly dají do pohybu.

Novinka která potěší spíš větší zákazníky, je možnost automatického prodlužování serveru z kreditu. Takovou třešinkou na dnešním novinkovém dortu je možnost poznámky u seznamu serverů. Do ní lze napsat cokoli. Například účel serveru, co na serveru běží nebo třeba jméno zákazníka pro kterého server spravujete.

Všechny tyto novinky jsme přidali na základě vašich přání. Zapojte se také do vylepšování našeho Zákaznického centra a přidejte nápad či hlasujte pro realizaci nápadu, který už někdo vyřkl před vámi.

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: vi1Lwm0

Hledáte něco?

Volejte +420 776 200 137 nebo pište