← Zpět na všechny články blogu

Novinky v Zákaznickém centru 9/19

  • Jaroslav Ludvík
  • 5. 9. 2019
Novinky v Zákaznickém centru 9/19

Novinky v zákaznickém centru

Při využívání našich služeb se na nás často obrací zákazníci se stejnými požadavky. Abychom jim usnadnili správu serverů a umožnili vám ještě větší svobodu a rychlost v nastavování, stále vylepšujeme Zákaznické centrum. A co jsme v srpnu pro vás nového připravili?

Nový server ze Zákaznického centra

Potřebujete nový server tak rychle, jak rychle se na vás naše servery smějí svými diodami? Velkou novinkou je, že můžete instalovat nové servery přímo za svého Zákaznického centra. Instalace ale probíhá automaticky. Stačí si VPS nakonfigurovat a hned poté, co systém zaznamená platbu za nový server, sám ho nainstaluje. Celý proces tak může trvat jen pár minut. Tlačítko pro objednání nového serveru naleznete na stále stejném místě v seznamu serverů. 

Odbannování a změna hesla

Doteď, pokud jste si zabouchli dveře k vašemu VPS centru, prostě pokud jste si zamkli účet root na svém serveru, museli jste buďto počkat 24 hodin nebo kontaktovat naší podporu a o odblokování požádat. Teď to zvládnete sami ze svého Zákaznického centra.

VPS Centrum

Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci pro správu serveru a domén. Budete si připadat jako zkušený administrátor.

S odbannováním je svázaný i reset hesla. Odteď můžete jednoduše změnit rootovské heslo v Zákaznickém centru.

(RE)instalace ze Zákaznického centra

Největší novinkou je možnost tlačítka na reinstalaci serveru. Ano. V Zákaznickém centru nyní najdete tlačítko, které se NIKDY nemačká……….. Tlačítko totiž nainstaluje zbrusu nový server a nastaví mu stejné parametry včetně jména a IP adresy původního serveru. Původní server potom smaže.

Obě tyto nové funkce naleznete na stránce detailu konkrétního serveru. 

Všechny tyto novinky jsme přidali na základě vašich přání. Zapojte se také do vylepšování našeho Zákaznického centra a přidejte nápad či hlasujte pro realizaci nápadu, který už někdo vyřkl před vámi.

https://www.vas-hosting.cz/ideas/

Zůstaň s námi v kontaktu. Jednou za měsíc posíláme souhrn novinek. Nemusíš se bát, spam neposíláme a můžeš se kdykoliv odhlásit.

Souhlasím se shromažďováním, zpracováním a uchováním osobních údajů ve smyslu ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Budeme zpracovávat následující osobní údaje za účelem odesílání newsletterů:

  • e-mailovou adresu

Údaje budeme zpracovávat po dobu 5 let od posledního otevřeného newsletteru.

Svůj souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, právo na výmaz, opravu a další svá práva můžete uplatnit na adrese info@vas-hosting.cz.

Více informací o ochraně osobních údajů.

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole: a3Ev0u1Vfn6

Hledáte něco?

Volejte +420 776 133 789 nebo pište