WordPress hosting – jednoduše a výkonně

Soustřeďte se jen na tvorbu webů na WordPressu. Hostování, nastavení a další "špinavou práci" vyřešíme za vás.

Wordpress hosting
Bezpečnost zdarma
Bezpečnost zdarma

od DDoS ochrany po HTTPS.

Na stráži

Jako oko v hlavě
střežíme updaty i zranitelnosti.

Vyladěno pro Wordpress
Vyladěno pro WordPress

rychlý hosting s Apache.

Bez práce
Bez práce

instalace je na nás.

Zálohování zdarma
Zálohování zdarma

každý den, napříč republikou.

Slevy
Slevy

na pluginy u našich partnerů.

  • Jen teď máme hosting za půlku!
Začít hned za 49 Kč/měsíc

Proč WordPress?

WordPress je celosvětově nejpopulárnější nástroj pro tvorbu webových stránek. Umožňuje přístup k tisícům vzhledů a pluginům zdarma, které celý proces tvorby webu zjednodušují.

Navíc má silnou podporu v neustále se rozšiřující komunitě působící po celém světě.

Info k WordPress hostingu

WordpPress je platforma pro snadnou tvorbu blogů a webů. Je to jednoduchá cesta, jak rychle vytvořit web, eshop nebo blog. WordPress patří mezi open-source platformy, které umí řídit malý blog stejně dobře jako velkou firemní prezentaci čítající tisíce stránek.

Obrovská výhoda WordPressu spočívá v množství webdesignerů a programátorů, kteří snadno zvládají jeho úpravu. Díky spoustě doplňků a vzhledů lze celý web nastavit jen jedním kliknutím bez účasti specialisty. S naším WordPress hostingem se navíc nemusíte obtěžovat s instalací. Navíc aktualizace se provádí automaticky.

Na WP hostingu nemusíte řešit instalaci nebo manuálně spouštět aktualizace. Vše se bude provádět automaticky. Vy už dostanete pouze přihlašovací údaje.

U normálního webhostingu dostanete přístup do administrace a po vytvoření FTP přístupů nahrajete data na server. WordPress nebo PrestaShop můžete na tento hosting nainstalovat na kliknutí.

Ani nemusíte vědět, co to databáze je. Objednáte-li si WordPress hosting, zůstává vaší jedinou starostí tvorba webu a psaní textů. Což vlastně není starost, ale velká zábava!

Záleží jaké máte přístupy. Na blogu máme obsáhlý článek, jak převést webové stránky, emaily, WP nebo databázi.

Po převodu je třeba změnit DNS záznamy na nový hosting. Můžete doménu převést k nám, a s nastavením pomůžeme už my.

Na vámi zvolené doméně připravíme instalaci WordPressu. Nebudete muset řešit FTP ani databáze. Jen se přihlásíte do administrace. Pro lepší testování bude web k dispozici i na naší subdoméně pomocí alternativní adresy, takže není nutné čekat na změny DNS, převody domén atd.

Naše vychvalovaná a ochotná podpora čeká na veškeré vaše dotazy – kontaktujte nás skrze e-mail, telefon nebo webový chat. Nezáleží, jestli hledáte svou první doménu, nebo jste databázový specialista. Ptát se může kdokoli, kdykoli a na cokoliv, vždy pomůžeme.

Vždy se ale nejdříve podívejte do naší nápovědy, kde najdete spousty odpovědí a návodů.

Nemusíte. Veškeré DNS nastavení musíte ale provádět u vašeho registrátora, přesněji poskytovatele DNS serverů. To zjistíte po zadání domény do vyhledávacího boxu na NIC.CZ.

Výhoda mít doménu u nás spočívá v tom, že vám můžeme rovnou pomoci. Nemusíme vás odkazovat na registrátora domény a rychle zjistíme příčinu problému.

„Chybí zde váš dotaz?
Koukněte prosím do naší nápovědy. Nebo se nám rovnou ozvěte.“
Karel Dytrych
Náš tým zkušených expertů Napište nám

Čísla a reference, které nás už více než 10 let ženou vpřed

Facebook
4,9 hodnocení
Hodnotilo 110 lidí
Google
4,9 hodnocení
Celkem 142 recenzí
Běžících serverů
1 800+
Běžících serverů
Domén spravujeme
22 500+
Domén spravujeme
Let zkušeností
14+
Let zkušeností

„Rychlý růst našeho e-shopu xiaomi.cz a přibývající služby v ČR si žádají adekvátní odezvu v IT. Servery u Váš Hosting nám umožňují se soustředit na náš hlavní byznys.“

Šimon Opálka
Šimon Opálka Xiaomi Xiaomi

„Pro spolupráci se vždy snažíme vybírat ty nejlepší ve svém oboru. Proto jsme zvolili Váš hosting jako partnera pro budování našich virtuálních základů pro náš e-shop nabytek-forliving.cz.“

Jiří Urbánek
Jiří Urbánek FORLIVING s.r.o.

„E-shop Autopalace potřebuje bezpečně komunikovat s naším podnikovým systémem Microsoft Navision a být 100% dostupný pro zákazníky z řad velkoodběratelů i koncových zákazníků. Vše funguje, jak má.“

Stanislav Perkner
Stanislav Perkner Auto Palace Group s. r. o. Auto Palace Group s. r. o.

„U Váš Hosting, naše webové projekty fungují stabilně a bez výpadků. Vždy když se něco řešilo, tak podpora ochotně pomohla.“

Petr Kokoška BlueGhost.cz, s.r.o. BlueGhost.cz, s.r.o.