Začni svou příští práci na pláži!

Nenech se mýlit, nehledáme plážového povaleče, ale parťáka a šikovného copywritera s duší markeťáka. Bezvadný produkt a služby máme, ale potřebujeme, aby o nich bylo slyšet. Aby se do nich zamilovali i ostatní. Pomůžeš nám?

Miluješ technologie?

Tak to máš velké plus, protože my jsme vysloveně technologická firma. Vyvíjíme startup aplikaci pro správu úkolů Freelo a držíme v plné polní stovky serverů jako Vas-server.cz. Chceš u nás nahnat další body? Můžeš je získat za:

  • dobrou angličtinu, protože my rozhodně plánujeme expandovat,

  • zkušenosti - pokud jsi už řádku textů napsal a rád bys přestal skákat od reklamních textů na dětské plenky po produktové popisky měděných šroubů, jsi náš člověk.

Jak si tě představujeme?

Psaní zvládneš levou zadní, lidé tvé texty doslova hltají, jsi pečlivý a hojně používáš zdravý selský rozum. Umíš toho víc? Sem s tím.

Pracuješ v agentuře a nebaví tě přeskakovat z jablek na hrušky a pak zase na švestky v jeden den. Nebo jsi student v posledním ročníku VŠ, práce nemusí být hned na fulltime. Hlavní je, aby ses chtěl věnovat online marketingu v Praze a srdce ti bušilo (nebo začne:) pro Freelo stejně jako nám.

Nehledáme přelétavou vlaštovku, chceme někoho, kdo se bude k firmě chovat jako k vlastnímu dítěti, bude ho rozvíjet a nenechá ho zvlčit.

Co bude tvůj denní chleba?

Hlavně psát. Potřebujeme tweetovat, blogovat, postovat na FB, připravovat e-maily a návody, vymýšlet reklamy a pomáhat držet v tempu naší komunikační strategii. Stereotyp u nás nehledej, protože každý den na tebe může čekat něco jiného.

Na co se můžeš těšit?

V září vyrážíme k moři na první Freelo Hackaton - splnit co nejvíce úkolů a užít si kopec srandy a pohody. Copy místo čeká na tebe. :-)

Co bude až se vrátíme?

  • Práce v pražských kancelářích se super kolektivem plným mladých lidí.

  • Čerstvého ovoce a dobré kávy co hrdlo ráčí.

  • Zajímavou náplň práce na skvělém projektu.

  • Školení v oboru.

  • Účast na akcích z oboru - marketingfestival, copycamp, ...

  • Homeoffice po domluvě (u nás je na domluvě spousta věcí!).

S kým se budeš pravidelně potkávat?


Všichni máme rádi sport, zábavu a zdravé jídlo. Myslíme pozitivně a myšlenka na úspěch nás žene vpřed.

Zaujali jsme tě?

Vyplň náš formulář. Připoj odkazy na web / blog / sociální sítě, kde si o tobě můžeme něco přečíst.

Těšíme se na tebe ;-)