Váš hosting pro začínající živnostníky a firmy

Začínáte podnikat? Výborně, právě pro vás jsme připravili nabídku v podobě hostingových služeb s 50% slevou.

Váš hosting pro začínající živnostníky a firmy

Koho rádi podpoříme?

Začátky podnikání jsou těžké. Facka zleva, facka zprava, příkop, kaluž. Známe to – sami jsme si tím prošli.

Dali jsme proto dohromady paletu aplikací a služeb, které vám na začátku podnikání opravdu pomohou. Pokrývají celé spektrum potřeb, a tak se hodí každému začínajícímu projektu.

Rozhodli jsme se dát 50% slevu na první roční fakturu pro začínající podnikatele a firmy.

A tak vznikl projekt Nakopni.to

Poskytneme server ideálně formou barteru, nebo čehokoliv jiného dle domluvy, a to zajímavým projektům, kterým neschází potenciál, ale zároveň chybí prostředky pro jejich realizaci. Máte nový bussiness, který není starší než rok? Ozvěte se nám a domluvte si s námi další slevy. Spolupráci bohužel nenavazujeme s herními klany.

Začněte podnikat hladce s těmito službami

Webhosting a emaily.

Webhosting a emaily.

Webhosting a emaily.

Todo-listy, řízení projektů, týmová komunikace.

Fakturace, evidence nákladů a statistiky.

Fakturace, evidence nákladů a statistiky.

CRM pro prodej a péči o klienty.

CRM pro prodej a péči o klienty.

Software pro zákaznickou péči.

Software pro zákaznickou péči.

Portál nezávislých profesionálů.

Portál nezávislých profesionálů.

Kompletní eshopové řešení.

Kompletní eshopové řešení.

Přímá cesta k prvotřídnímu webu.

Přímá cesta k prvotřídnímu webu.

Propojení služeb

Nástroje jako Freelo, Fakturoid, Raynet a SupportBox jsou navzájem propojené. Můžete tedy řídit projekty ve Freelu, delegovat prodej v Raynetu a na pár kliknutí práci rovnou fakturovat ve Fakturoidu. Díky napojení SupportBoxu a Freela efektivně řešíte dotazy klientů, ze kterých vytvoříte úkoly a žádný klientský požadavek nezmizí v hlubinách zapomění.

U nás pořídíte server, webhosting nebo doménu, kterou k podnikání vždy potřebujete.

nakopni.to

Pokud je vaše IČO mladší než 1 rok, můžete u jakékoli výše uvedené služby uplatnit slevový kód NAKOPNITO a získáte 50% slevu z první roční faktury.

Nakopni to

Vše o hostingu

Při objednávce webhostingu vyberete doménu, pod kterou se budou vaše webové stránky zobrazovat. Po zaplacení faktury vám na našich serverech vyhradíme místo pouze pro vaši doménu. Na vás už je pouze nahrát data na FTP a případně do databáze. O zbytek se postarají naše servery ve špičkovém datacentru, které jsou připojené na internet. Díky tomu mohou zobrazit vaše webové stránky do celého světa.

Stačí objednat webhosting a ten používat pro webové stránky, blog nebo e-shop. Nevíte si rady? S radostí vám kdykoliv pomůžeme. Stačí nás kontaktovat.

Máte problém s výběrem tarifu nebo služby? Kontaktujte nás a s radostí vám poradíme. Máme ale univerzální webhostingový tarif Lite, kde rozjedete většinu projektů bez problému.

Zahrnuje důležité služby, jako e-maily, databáze, crony, FTP nebo každodenní zálohování. Pokud plánujete stavět web na redakčním systému, tak doporučujeme náš vyladěný WordPress hosting, kde se staráme o instalaci a automatické aktualizace.

Chystáte náročnější projekt? Pro naše virtuální servery žádný problém. Budete mít naprostou volnost v konfiguraci serveru díky vlastnímu root přístupu. V ceně serveru je i správa našim adminem. Nemusíte se bát, že se o server nezvládnete postarat. Navíc práce s našim VPS Centrem je velmi podobná správě webhostingu. Virtuální servery nabízíme zdarma a bez závazků na 7 dní. Nekupujete tedy žádného zajíce v pytli, ale všechno si pěkně nejdříve vyzkoušíte.

Všechny tarify lze bez problému měnit a upravovat. Pokud webhosting přestane stačit, pomůžeme vám stránky převést na virtuální server.

Pokud máte web připravený, tak stačí pouze převést data na FTP. V aktivačním e-mailu, jsou přístupové údaje i s podrobným návodem, jak se připojit na FTP. Pokud objednáte WordPress hosting, tak instalaci CMS provedeme automaticky a vy dostanete pouze už přihlašovací údaje.

Budete stránky migrovat od jiného poskytovatele? Máme nejlepší návod, jak na migrace. Naučíte se, jak převádět stránky, databáze nebo emaily pomocí FTP, SSH nebo pomocí Midnight Commanderu.

Vaše první cesta povede do e-mailu, kde již bude úvodní instalační protokol. V něm najdete všechny důležité odkazy a přístupy. Následně můžete navštívit zákaznické centrum. Použijte přitom přístupy z e-mailu. V zákaznickém centru si snadno naklikáte e-mailové účty, databáze nebo FTP.

Poté, co máte všechna přístupová data, stačí nastavit FTP klienta a nahrát potřebné soubory k vaší doméně. Váš web je připraven.

Každý hosting zahrnuje přesně jednu doménu. Patří k ní databáze, e-mailové schránky a vymezený datový prostor.

Hledáte hosting pro více domén? Určitě se podívejte na Multihosting. Získáte stejně jednoduché rozhraní jako u webhostingu. Navíc budete mít zaručeně větší výkon a na multihostingu můžete mít neomezený počet domén, databází nebo e-mailu.

Konfigurační soubor .htaccess na našich serverech lze používat. Můžete jej buď napřímo zkopírovat na FTP nebo lze nastavení vygenerovat v  Zákaznickém Centru jako nastavení Speciálního adresáře. Mezi volbami pro nastavení daného adresáře je i velké textové pole, kam lze vkládat pravidla pro mod-rewrite. Je pouze na vás jak si .htaccess upravíte.

mod_rewrite

Pravidla pro mod_rewrite můžete používat bez omezení. Dokumentaci a návod na sestavení pravidel pro modul mod_rewrite najdete na následujících stránkách:

Další konfigurační direktivy v rámci .htaccess jsou také povolené, avšak z důvodu bezpečnosti limitované.

Každý hostingový program má k dispozici určitou velikost diskového prostoru. Pokud tento prostor není dostačující, stačí napsat požadovaný počet megabytů na technickou podporu a o vše se postaráme. Navýšení je zpoplatněno podle aktuálního ceníku.

Zákaznické Centrum

Jednoduchá aplikace, která spravuje vaše domény a hostingové programy. Je přístupná pro všechny klienty na adrese centrum.vas-hosting.cz. Celá aplikace je dostupná ve více jazycích a obsahuje rozsáhlou nápovědu.

PostgreSQL Administrace – phpPgAdmin

Své postgreSQL databáze můžete pohodlně spravovat pomocí nastroje phpPgAdmin. Tento nástroj pro správu naleznete na adrese pgsql.vas-hosting.cz.

MySQL Administrace – phpMyAdmin

MySQL databáze můžete obsluhovat buď pomocí robustního nástroje phpMyAdmin nebo jednoduchého a rychlého nástroje Adminer od Jakuba Vrány. Naleznete je na adresách mysql.vas-hosting.cz a adminer.vas-hosting.cz.

Webmail

Nemáte-li po ruce zrovna e-mailového klienta, vůbec to nevadí. Na posílání a čtení pošty máte 24 hodin denně k dispozici náš webový e-mailový klient RoundCube, dostupný na adrese mail.vas-hosting.cz.

Webftp

Jistě se vám již mnohokrát stalo že jste potřebovali něco na svém FTP a FTP klient jako program nebyl po ruce. Třeba zrovna, když nejste na vlastním PC. Vhod vám přijde náš FTP klient s webovým rozhraním. Stálá adresa Web FTP je webftp.vas-hosting.cz.

Statistiky

Jednoduché statistiky návštěvnosti a přístupů na webu generované pomocí awStats naleznete na adrese stats.mojedoména.tld, např. stats.kareldytrych.cz.

Open source aplikace na Váš hosting

Neustále připraveni na vše? Jako my. Nechceme bránit podnikání v rozletu a proto podporujeme open source řešení.

Váš hosting jde s dobou, nezůstávejte vzadu ani vy! Na vašem webhostingu lze provozovat celou řadu různých projektů z open source scény. Díky nim máte i jako laik možnost získat bezplatně, nebo s minimálními náklady, vlastní redakční systém, fórum či blog.

Open source systémy, nebo-li zdarma dostupné „hotové“ řešení webu, fóra, blogu apod., představují počítačový software s otevřeným zdrojovým kódem. Otevřenost zde znamená jak technickou dostupnost kódu, tak legální dostupnost – licenci software. Díky ní můžete využívat stovky různých veřejně dostupných modifikací nebo open source systémy přizpůsobovat k obrazu svému. Více třeba na wikipedie – open source.

Dovolujeme si vám představit nepatrnou špičku ledovce, ale špičku mezi open source pro váš web, které bezvadně fungují na našich serverech:

WordPress,
pravděpodobně nejpoužívanější open source redakční systém vůbec. Pokud ne, tak minimálně v oblasti blogů ano. Tento publikační systém napsaný v PHP a MySQL má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu, počet jeho stažení se počítá na stovky tisíc. Díky licenci GNU/GPL je kompletně zdarma (je také zdarma šiřitelný či upravovatelný). Jako redakční systém pak obsahuje vše, co je nutné pro správu blogu či webu. Je v něm možné vytvářet články, stránky, uploadovat data na FTP, vkládat obrázky, vytvářet galerie a mnohé jiné.
Oficiální stránky: wordpress.org

DokuWiki,
standardy dodržující, jednoduše použitelná forma Wiki, zaměřená především na vytváření dokumentace všeho druhu. Je cílena na vývojové týmy, pracovní skupiny a malé firmy. Má jednoduchou, ale silnou syntaxi, která dbá na to, aby datové soubory byly čitelné i mimo Wiki a zjednodušuje vytváření strukturovaných textů. Všechna data jsou uložena v obyčejných textových souborech a tudíž není potřeba databáze.
Oficiální stránky: www.dokuwiki.org/dokuwiki

Drupal,
flexibilní redakční systém. Chcete blog? E-shop? Fórum? Korporátní web? To vše Drupal umožňuje díky svému modulárnímu systému. Malé, ale stabilní a rychlé jádro s dobrým rozhraním a moduly, na kterých staví.
Oficiální stránky: drupal.org

Moodle,
softwarový balík určený pro podporu prezenční i distanční výuky prostřednictvím online kurzů dostupných na WWW. Umožňuje snadnou publikaci studijních materiálů, zakládání diskusních fór, sběr a hodnocení elektronicky odevzdávaných úkolů, tvorbu online testů a řadu dalších činností sloužících pro podporu výuky. Moodle běží na Unix, Linux, Windows, Mac OS X, Netware a na jakémkoliv dalším systému, který podporuje PHP. Data jsou ukládána v databázi MySQL, PostgreSQL, MS SQL nebo Oracle.
Oficiální stránky: moodle.org.

Joomla,
profesionální redakční systém určený pro kompletní správu webového obsahu. Obsahuje velké množství pluginů a dostupných rozšíření, podporuje změny vzhledu, blogy, diskusní fóra, hlasování, kalendář, apod. Joomla disponuje kvalitní základnou vývojářů a přispěvovatelů, je licencována pod GNU GPL a šiřitelná zdarma.
Oficiální stránky: www.joomla.org

Textpattern,
název dnes již už bohužel ne tak známý CMS, tedy webový redakční systém pro správu obsahu. Motto Textpatternu zní „flexible, elegant and easy-to-use content management system“. A je to opravdu trefné, jeho možnosti jsou omezené pouze vaším umem, znalostí (PHP, JS) a zkušeností.
Oficiální stránky: textpattern.com

OsCommerce,
internetový obchod, který je možno stáhnout a nainstalovat zdarma. Obsahuje mnoho funkcí a je možné jej dále rozšiřovat pomocí modulů. Výhodou je orientace spíše na uživatele začátečníka.
Oficiální stránky: www.oscommerce.com

ZenCart,
profesionální e-shop systém, který poskytuje rozsáhlé možnosti rozšíření při zachování jednoduchého nastavení a používání. Obsahuje inteligentní systém správy šablon.
Oficiální stránky: www.zencart.com

PunBB,
v PHP vytvořené kvalitní fórum, které lze snadno implementovat do Vašeho webu a nebo jím Váš web tvořit. Kromě PHP vyžaduje také jednu databázi, a to MySQL či PostgreSQL nebo SQLite.

Oficiální stránky: punbb.informer.com

Další otestované aplikace

  • PhpBB – Open source forum
  • Magento – Free ecommerce software
  • Prestashop – Free ecommerce software
  • Mambo – Open source řešení pro content managment a aplikace
  • PhpRS – Redakční a publikační systém

Doporučujeme mít webhosting a doménu u stejného poskytovatele. Hlavně pokud nepatříte mezi zkušené uživatele. Když bude webhosting a doménu u nás, tak vám můžeme pomáhat na obou frontách. To bude pro obě strany nejlepší varianta.

Převod .CZ domén je naprosto zdarma. Máme pro vás připravenou jednoduchou nápovědu, jak převést doménu k nám.

V ceně webhostingu jsou i emailové schránky. Jejich počet ani velikost nijak neomezujeme. Je pouze na vás, kolik schránek založíte. Naše Zákaznické Centrum je opravdu jednoduché a intuitivní, tak se nebojte. Nebudete mít problém cokoliv najít nebo nastavit.

Jen se podívejte, jak jednoduše založíte e-mailové schránky nebo jak nastavíte e-mailového klienta. Pokud u nás objednáte webhosting a doménu, tak automaticky nastavíme DNS záznamy, abyste do klienta vložili už pouze e-mail a heslo.

Máte e-maily u původního poskytovatele a nevíte, jestli je můžete převést k nám? Jde to. V nápovědě najdete jednoduchý způsob, jak převést e-mailové schránky pomocí "drag&drop".

To ale není ideální pro větší migrace. Na ty máme v našem VPS Centru připravený nástroj pro import e-mailu. Tam stačí vložit pouze název schránky, heslo a adresu původního serveru. Nástroj sám vytváří schránky na serveru a převede veškeré e-maily bezbolestně k nám. To včetně složek, které jste měli vytvořené.

V ceně webhostingu máte každodenní zálohy do geograficky odděleného datacentra. Provádíme je v ranních hodinách a zálohy máme k dispozici až 3 týdny zpětně.

Pokud si budete přát zálohu stáhnout nebo obnovit, stačí nás kontaktovat a my požadavek zdarma vyřídíme.

„Chybí zde váš dotaz?
Koukněte prosím do naší nápovědy. Nebo se nám rovnou ozvěte.“
Karel Dytrych
Náš tým zkušených expertů Napište nám