Jaký webhosting potřebuji?

Tápete, jaký webhosting je pro vás ten pravý? Pohodlně se posaďte a v klidu si pročtěte základní specifika každého z nich. Pak už to bude snadné.

Jaký webhosting vybrat?

Asi nejdůležitější věc, nad kterou se musíte zamyslet, je, co od hostingu očekáváte. Co chcete na webu provozovat? Pokud už máte někoho, kdo vám stránky programuje nebo pomáhá s vaším webem (či aplikací), určitě to s ním konzultujte. Je totiž důležité zjistit, jak náročné má aplikace požadavky na server či webhosting.

Vyberte si, co vám sedne nejvíc

Naše tarify jsou si vesměs podobné, a není problém, kdykoliv přejit na tarif jiný. To hlavní, co je odlišuje, je nabízený prostor a PHP nastavení. Pokud se chcete na parametry webhostingů podívat detailněji, mrkněte na stránku věnované parametrům webhostingu.

Nejste si moc jisti tím, co potřebujete? Základním tarifem Lite nic nezkazíte. Zahrnuje všechny důležité služby od e-mailu, přes databáze až po web. Spolehlivě na něm rozjedete jak blog, tak firemní stránky nebo složitější aplikaci.

WordPress Hosting

Víme, že dnes jede převážná většina webů na WordPressu. A přesně kvůli tomu jsme ušili tarif, který je pro WordPress weby, jak na míru dělaný. I zde platí, že nejste nijak limitovaní, tarif lze kdykoliv změnit, přidat prostor nebo provést cokoliv, co zrovna potřebujete.

Výhody WordPress hostingu

Virtuální servery

Nemusíte se ani bát rozjet složitější projekty vyžadující více specifik, konfigurace a nástrojů na míru. Zkuste naše virtuální servery (VPS). Se serverem získáte zároveň jednoduchou aplikaci jménem VPS Centrum.

S VPS Centrem si budete vlastním adminem. Veškerou správu serveru i domén budete mít pod palcem a v případě potřeby si vše jednoduše naklikáte sami. A pokud byste něčemu nerozuměli, stále jsme připraveni kdykoliv poradit.

Tarify virtuálních serverů

Stále nevíte, jaký si vybrat a chcete mít jistotu správné volby? Napište nám na info@vas-hosting.cz, rádi poradíme.

Mohlo by vás zajímat

Pomohl Vám tento článek?

Podobné články